Ana Sayfa | Promosyon Garanti Şartları Müşteri Hizmetleri
GİRİŞ YAP | YENİ ÜYE
[?]
Beni hatırla
> AKLIMDAKİLER LİSTEM
> SİPARİŞ TAKİBİ
> ÜYELİK BİLGİLERİM
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 KİTAP ARAMA

Kelime:
 KİTAP KATEGORİLERİ
 ROMAN 
 TARİHİ ROMAN 
 SİYASİ 
 TÜRK EDEBİYATI 
 ANI TÜRK YAZAR 
 SÖZLÜK 
 EDEBİYAT 
 DENEME 
 DİN 
 SİNEMA 
 DÜNYA EDEBİYATI 
 HIZLI OKUMA 
 BİYOĞRAFİ 
 İLETİŞİM 
 SOSYOLOJİ 
 EĞİTİM 
 KİŞİSEL GELİŞİM 
 YABANCI EDEBİYAT 
 BESTSELLER 
 KÜRESELLEŞME 
 FELSEFE 
 SANAT 
 CİNSELLİK 
 ŞİİR 
 ÖYKÜ 
 DÜNYA KLASİKLERİ 
 AVRUPA BİRLİĞİ 
 GÜNCEL SİYASİ 
 MİZAH 
 ERMENİ 
 KÜRT 
 AŞK 
 YÖNETİM 
 PSİKOLOJİ 
 MÜZİK 
 SPOR 
 ÇOCUK EĞİTİMİ 
 BİLİM 
 TARİH 
 YEMEK KİTAPLARI 
 FANTAZİ 
 ATATÜRK 
 MİSTİK 
 BİLGİSAYAR 
 ANTOLOJİ 
 TİYATRO 
 GEZİ 
 HOBİ 
 EKONOMİ 
 KADIN 
 * 
 PAZARLAMA 
 RÜYA TABİRLERİ 
 BİLİM KURGU 
 MİTOLOJİ 
 GENÇLİK KİTAPLARI 
 POLİSİYE 
 OSMANLI TARİHİ 
 ÇOCUK KİTAPLARI 
 SAĞLIK 
 MİMARLIK 
 İKTİSAT 
 ÇANAKKALE 
 HİKAYE 
 ÇİZGİ ROMAN 
 YABANCI DİL 
 SIYAS 
 ARAŞTIRMA - İNCELEME 
 COĞRAFYA 
 YAŞANTI 
 MASONLUK 
 MEDYA 
 FAL 
 ŞİFALI BİTKİLER 
 KARİKATÜR 
 PARAPSİKOLOJİ 
 POLİTİK KURGU 
 BULMACA 
 ALEVİLİK 
 BURÇ 
 CUMHURİYET TARİHİ 
 ASTROLOJİ 
 İNSAN KAYNAKLARI 
 ARKEOLOJİ 
 MASAL 
 GÜZEL SÖZLER 
 YROMN 
 FOTOĞRAF 
 GERİLİM 
 HAZIRLIK ÜNİVERSİTE 
 HUKUK 
 İNGİLİZCE DERS KİTABI 
 İNGİLİCZE BESTSELLER 
 DERGİ 
 POSTER 
 ANNE 
 REKLAMCILIK 
 KANUN 
 İNSAN HAKLARI 

 EN ÇOK SATANLAR
Garanti Şartları

Sitemizden satılan tüm ürünler üretici / ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Satın alınan ürünü tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan  teslim tarhinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden göstererek iade edebilirsiniz.  Ancak ürünü teslim ederken ürünün faturası, iade formu, ürünün kutusu, ambalajı, varsa aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslimi  gerekmektedir.Bu kurallardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmez:

Ürünün, iade şartlarına uygun şekilde iade edilmesi halinde  ürün tutarı iade edilir. Yapılan iadenin hesabınıza yansıması ise çalıştığınız bankaya göre 1-3 hafta sürmektedir. Havale ile yapılan ödemeler ise en geç bir hafta içinde hesaba yansımaktadır.

Ürünü göndermeden önce  iade talebinizi kelepirkitapci.com  sitesindeki  İletişim altındaki Konular kısmından '' İade Formu '' nu seçin, gerekçenizi de belirterek bize ulaştırın. Akabinde, ürün iade formu e-posta adresinize gönderilecektir. Bu formu  doldurarak bize göndermeniz gerekir.Bu form Teknik Servis Departmanı tarafından incelenerek tarafınıza onay verilecektir. Bu onayı aldıktan sonra ürünü iade ediniz.

İade edilecek ürünleri onayı aldıktan hemen sonra Teknik Servis Departmanına gönderiniz. Yurtiçi Kargo ile gönderilen iade ürünler için kargo ücreti alınmaz. Diğer kargo firmaları ile yapılacak karşı ödemeli gönderimler kabul edilmez, bu tip gönderimlerde kargo ücreti gönderene aittir..

Tüketici Hakları

Alışveriş yapmak için  sitemize üye olmanız şarttır. Sitemize üyelik ücretli değildir. Siteye üye olmayan kişilere satış yapılmaz.  Firmamız,4822 sayılı kanun ile değişik, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki kanun hükümlerine uygun hareket edeceğini peşinen kabul ve taahüüt eder.

Gizlilik Politikası

Sitemize, kayıtlı kullanıcılarımıza daha güvenli bir internet ortamı sağlamayı ilke edindik. Bu sebepten dolayı, üyelerimizin kendilerini daha rahat hissetmeleri için onlara çeşitli gizlilik hakları tanıdık. Üyelerimizin, sahip oldğu bu haklar, aşağıda sıralanmıştır:

1. Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

2. Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, şirketimizin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır.

3. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

4. Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi insiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

5. Sitemnmizden  yaptığınız alışverşlerde vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri kesinlikle sistemimiz tarafından kayıt altına alınmamaktadır.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.

Güvenlik Politikası

Şirketimizin Güvenlik Politikası gereği;
Müşterilerimizin güvenli bir şekilde, rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamak için en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır.

Sistemimizdeki 128 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır.Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mümkün değildir.

kelepirkitapci.com  hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır. Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.

İade Şartları

Dikkat: Siparişinizle ilgili her tür iletişiminizde mutlaka sipariş numaranızı bildiriniz. Satılan ürünler aşağıdaki şartlar haricinde iade alınmaz.

1. Satılan ürünün (*) hatalı olması durumunda,
2. Kargo şirketinden (**) doğacak taşıma sırasında gönderinin zarar görmesi ve bu zararın tespit edilerek ürünün alıcı tarafından teslim alınmaması durumunda zarar tarafımızdan telafi edilir.

(*) Ürünlerle ilgili sorunlardaki (Teslimat sırasında farkedilmesi mümkün olmayan sorunlar bu kapsama girer) talebinizin kabulü için;
a) Fatura adınıza kesilmişse ve vergi mükellefi değilseniz, tarafınıza kesilen fatura ve irsaliyemiz; eğer vergi mükellefiyseniz ya da sipariş faturanızı şirketinize kestirmişseniz, iade edeceğiniz ürün(ler)le ilgili fatura ve irsaliyeniz ürünlerle birlikte gönderilmelidir.
b) İade işlemi teslim tarihini takip eden iki gün içinde başlatılmış olmalıdır.
c) İade edilen ürünler teslimatta kullanılan firma ile geri gönderilmelidir.
d) İade gerekçesi değerlendiriidikten sonra yukarıda sıralanan koşullara uygun olması durumunda sorunlu ürünler yenileriyle değiştirilecektir. Böyle bir durumda iade ve yeniden gönderme aşamalarının tüm masrafları tarafımıza aittir.
Ürünün iadesinin yukarıdaki koşullara uygun bulunmaması durumunda ise iade talebi sürecindeki tüm masraflar bizzat müşteri tarafından karşılanır.

(**) Teslimatçı firmadan kaynaklanan sorunlarda; zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır. Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır. Ancak paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.
Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda bize bildirilmelidir. En kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesi tarafımızdan sağlanacaktır.

Teslimat Şartları

Sipariş verdiğiniz ürünler, onay tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde elinizde olacak şekilde anlaşmalı olduğumuz  UPSkargo şirketleri ile tarafınıza ulaştırılacaktır.  

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Sitemiz Yenilendi3
14.12.2006
Örnek duyuru metini bu kısıma yazılacak. Sayfaya istenilelen miktarda duyuru girilebilir. devamı

Sitemiz Yenilendi2
14.12.2006
Örnek duyuru metini bu kısıma yazılacak. Sayfaya istenilelen miktarda duyuru girilebilir. devamı

Sitemiz Yenilendi
14.12.2006
Örnek duyuru metini bu kısıma yazılacak. Sayfaya istenilelen miktarda duyuru girilebilir. devamı

Tümühttp://www.puzzledunyasi.com.tr  |  http://www.anatolian.com.tr  |  http://www.kirkpabuc.com.tr  |  http://www.mustafakitabevi.com

Email Listemize Üye Olun
 
Adınız
Soyadınız
E-Mail
Cep Telefonu